Web Tasarım, Özel Yazılım ve Kreatif Ajans Hizmetleri

Web Tasarım, Özel Yazılım ve Kreatif Ajans Hizmetleri

NACAR MEDYA ; Web Tasarım, Özel Yazılım ve Kreatif Ajans Hizmetleri Sunan “NACAR REKLAM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” tarafından kurulan bir Web Dizayn Atölyesidir.

Planlama

Web tasarımı ve kodlama, belirli bir sürede yetiştirilmesi gereken bir projedir ve doğru bir plan dahilinde gerçekleştirilebilir. Görev dağılımının, bilgi düzeylerinin, uzmanlık derecelerinin büyük önemi vardır. Bu süreç içerisinde web tasarım ve kodlama planlaması yapılmalıdır.

Görsel Tasarım

Tasarım süreci planlamadan sonra geçilen bir süreçtir. Bu süreç de fikirlerle başlar. Fikirlerden birisi beğenildiğinde onun üzerinden gidilerek ana sayfa tasarlanır. Marka beğenirse, devamında alt sayfaları tasarlanır. Anasayfa, sayfa, iletişim sayfası, galeri, blog sayfaları, kategori, arşiv, arama sayfaları gibi.

Site Haritası

Kapsamı iyi tanımlanmış bir projede, kapsam tanımında tanımladığımız içeriğin ve özelliklerin birbiriyle nasıl ilişkilendirileceğini tanımlamamız da lazım. Böylece kodlama tarafına geçmeden sitenin genel bir haritasını görmüş oluruz.

Kodlama

Hem tasarım hem de yazılım tarafının güncel standartlarda temiz şekilde kodlanması ve hazırlanan içeriklerin bu yapı içine konulması sürecidir. İçerik ve görseller zaman çizelgesine göre temel kodlamadan sonraya da bırakılabilir.

 

Yayındayız

Her şey yolunda giderse, sitenizi yayına açabilirsiniz.

YAN HİZMETLER

  • SOSYAL MEDYA; Markanızın sosyal medya hesapları için; sosyal medya stratejileri, sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, online itibar yönetimi ve sosyal medya kurguları planlıyoruz.
  • SEO; Kendi sektörünüzde Google aramalarında sizi üst sıralara taşıyoruz. Web sitenizin arama motorları ile olan optimizasyonunu yaparak, sizi en iyi seviyeye taşıyoruz.
  • DİJİTAL REKLAM; Sosyal medya mecraları, Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin reklam kampanyalarınızı doğru hedefleme ve strateji ile yönetiyoruz. Google reklamlarınızı doğru bütçelerle planlıy...
  • Telefon:
    +90 532 478 48 03

  • Türkiye
    VETRO CİTY PLAZA Barbaros Hayrettin Paşa Mah, 1992 Sok No:16 D:27 E5 Mevkii Beylikdüzü Cumhuriyet Mah. Metrobüs Durağı Yanı 34522 Beylikdüzü / İstanbul

Hakkımızda

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmakta...