Emlak Alım Satım

Emlak Alım Satım

 Gayrimenkul piyasasında iki müşteri şekli vardır;

1.      Mal sahibi (satıcılar/ portföy) olarak ifade edilen bireyler ve kurumsal kurumlar, yani arz kısmı (satıcılar),

2.      Gayrimenkulü satın almak isteyen veya kiralamak isteyen, bireyler ve kurumsal firmalar yani talep kısmı (alıcılar/müşteriler).

Geleneksel gayrimenkul danışmanlık firmaları daha çok arz (portföy) odaklı faaliyet göstermiş ve portföyleri ne kadar güçlü olursa müşterilerin onları daha çok talep edeceğini düşünmüşlerdir. Bu aşamada pazarlamanın temel fonksiyonu arz (portföy) yerine getirilmiş ama müşteri odağı (müşteri istekleri) yani talep kısmı (alıcılar) göz ardı edilmiştir.

Modern pazarlama stratejilerinde gayrimenkul sektörü daha çok müşteri odaklı yani (talep-alıcılar kısmı) faaliyet alanı olmalı, yerli ve yabancı müşterilerin özel ve değişen taleplerini ve isteklerini yakından incelemeli ve doğrudan iletişime geçmelidir.

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen bireyler ve kurumsal firmaların yaklaşık %95’i mutlaka internet üzerinden gayrimenkul arayışı yapmakta ve emlak danışmanlık firmalarına ulaşım sağlamaktadır. Bu sebeple gayrimenkul sektörüne pazarda talep yaratılması ve bu talebin satın alma faaliyeti ile desteklenmesi gerekmektedir.

www.sahibindenucuz.com  küresel dünyanın ilk ve en büyük müşteri odaklı (yerli ve yabancı müşterilerin aradığı özellikte ve fiyattaki) gayrimenkul alım talep platformuyla, bünyesinde üyelik yoluyla barındırdığı:

-          Profesyonel Emlak Broker,

-          Emlak Danışmanlık Ofisleri,

-          İnşaat Proje Üreticileri ve

-          Bireysel Sahibinden Satıcıların (arz/portföyü) sayesinde gayrimenkul ile ilgili her şeye dair doğru ve yararlı bilgiyi sunar.

“Nacar Reklam Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi” yılların birikim ve tecrübesi ile Uğur Can ASLAN tarafından 2018 yılında kurulmuş, Türkiye’nin saygın ve güvenilir bir e-ticaret (dijital) hizmet kuruluşudur.

Talep (alıcılar/müşteriler) ve arz (satıcılar/portföy) kısmında doğru dengeleri sağlamak ve alıcıyla satıcıyı buluşturma noktasında müşteri odaklı talepleri, bilgiyi en şeffaf şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Gayrimenkul dünyasına farklı bir internet pazarlama stratejimizle girip, bu kadar rakip Emlak Danışmanlık Firmaları ve İlan Portalları arasında fark yaratmak talep (müşteri istekleri) ve arz (satıcılar) için doğru fiyatla ve kaliteli hizmet sunarak müşterilere bu portal üzerinden ulaşım sağlamanız için sizlerle buluşturuyoruz. 

  • Telefon:
    +90 532 478 48 03

  • Türkiye
    VETRO CİTY PLAZA Barbaros Hayrettin Paşa Mah, 1992 Sok No:16 D:27 E5 Mevkii Beylikdüzü Cumhuriyet Mah. Metrobüs Durağı Yanı 34522 Beylikdüzü / İstanbul

Hakkımızda

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmakta...